Kaloreid põletav toit on kohal!

Daamid ja härrad. Me tegeleme igapäevaselt kulinaarse innovatsiooniga ning üritame välja tulla millegi uuega. Meie missiooniks on teha inimesi õnnelikumaks, tervemaks ja energilisemaks läbi suurepäraste maitsete.

Oleme avastanud, et tihti peituvad vastused minevikus. Meie menüüst leiab näiteks unustatud esivanemate lemmik supertoidu nagu kruup.

Aga seekord üllatame me teid aga millegi täiesti erakordsega. Dieettoitude uus tase on kohal. Toorainest, mis on palju vanem kui inimkond. Lubage esitleda toitu, mille söömine põletab kaloreid!

Esmalt. meie uus hitt – jääsupp. See maitsev supp koosneb külmunud veest ja veest. Selle supi söömine põletab umbes 20 kilokalorit.

Jääsupp

Päev staar on jäine kauss. Serveeritakse koos veekastmega. Ühe jäise kausi söömisega kaotad erinevate arvutuste kohaselt ~45 kilokalorit. Suur kauss kulutab ~9 kilokalorit rohkem.

Jäine kauss

Ja pärast kõhutäit üks näks mida saab peiksiga jagada  – jääga paneeritud jää. See koosneb veest mille ümber on veel omakorda vesi ja see kõik on kenasti külmunud. Jäänäkside söömine kulutab ~20 kilokalorit. Peikaga jagades põletate mõlemad nii 10 kilokalorit.

Jääga paneeritud jää

Menüü on GMO ja gluteenivaba. Vabakutseline sisulooja Kristina Sikk ütles uue menüü kohta nii: “Mega kerge, jäine ja lihtsa maitsega!”

Meie 1. aprilli erimenüü on saadaval ekslusiivselt WOLT platvormil. Telli SIIT!

 

 

Comment

Be the first one who leave the comment.

Lisa kommentaar