EETOS

MEIE MISSIOONIKS ON TAASÜHENDADA INIMESI PÄRIS TOIDUGA. 

MADE FROM SCRATCH

Igal hommikul käitleme ja töötleme värsket ning parima kvaliteediga toorainet. Meie köögi meeskond annab iga päev endast parima, et sellest sünniks maitsev, tervislik ja mitmekülgne toit.

See on võimalik kasutades made from scratch meetodeid. Me teeme kõik ise - isegi kastmed. Näiteks rahva lemmik vegan majonees saab alguse sojajoogist, kuhu lisatakse maitseaineid ja õli ning töötlemisprotsessi käigus sünnib sellist kreemine majonees.

KOHALIK TOORAINE

Kasutame kohalikku toorainet nii palju kui võimalik! Telliskivi IDUsse sisse jalutades saad tahvli pealt lugeda, milliste kohaliku taluda ja toidutootjate juurest meie tooraine tuleb. See on taasühendamise kõige olulisem punkt - toome kohaliku toidu inimeste söögilauale, selliselt on kindel, et see on värske ja lisaks on Eesti toit üks maailma puhtamaid. 

VÄHEM SAASTA

Meie juurest saab toitu kaasa osta ainult RINGO pandipakendeid kasutades. Niimoodi tekitame kordades vähem prügi, kui keskmine Tallinna söögikoht.
Samuti oleme oma menüü üles ehitanud baseerumaks "ninast sabani loogikal" - näiteks brokkoli ja lillkapsa südamikest ja lehtedest sünnib meie toitumeiraiska supp. 

VÄÄRTUSED

Meie ettevõtte põhineb järgnevatel väärtustel:

HUUMOR
Nalja peab alati saama. Huumoriga toome ellu positiivseid emotsioone, mis põhjustavad õnnelikkust ja vallandavad head energiat.

EFEKTIIVSUS
Otsime alati paremaid maitseid ja efektiivsemaid töömeetodeid. Me ei karda pikaajalise edu nimel lühiajaliselt ebaõnnestuda.

NOORUSLIKKUS
Kanname endas nooruslikku värskust, erksust, uudishimu ja energiat. Tänu sellele oleme aktiivsed ning valmis muutustele aegsasti ja teravalt reageerima.

VASTUTUS
Võtame ülima vastutuse oma sõnade ja tegude eest. Peame kinni kokkulepetest. Teeme oma valikuid selliselt, et kahju ökosüsteemidele oleks minimaalne. Pikas perspektiivis tahame olla negatiivse süsiniku jalajäljega.